Wiadomości

2013-03-30

Wielka wyprzedaż Mustela Cold Cream w cenach hurtowych

Teraz możesz kupić doskonały krem ochronny Mustela Cold Cream w doskonałej promocyjnej cenie. Produkty mają długą datę ważności, do końca września 2015 roku.   Wyprzedaż sezonowa. (...)

więcej...

Wszystkie wiadomości

Apteka e-farm.pl
95-070 Aleksandrów Łódzki
Rąbień, ul. Pańska 14
tel. (42) 611 09 80

Oferujemy kosmetyki Mustela

 

MUSTELA STELATOPIA Balsam intensywnie natłuszczający (200ml)

MUSTELA STELATOPIA Balsam intensywnie natłuszczający (200ml) -
Nasza cena: 77.15 zł 49.39 zł
Ilość

Wskazania i działanie:

 

  • Aktywna pielęgnacja skóry atopowej w okresie nasilenia zmian. Skóra z objawami świądu, intensywnego złuszczania. W obrębie zmian: zaczerwienienie, ból, pęknięcia naskórka.

 

  • Efekt stosowania balsamu widoczny jest już po pierwszej aplikacji: skóra jest prawidłowo nawilżona i natłuszczona. Regularne stosowanie trwale poprawia stan skóry i ogranicza częstość zaostrzeń. Skuteczność i bezpieczeństwo stosowania balsamu Stelatopia gwarantują składniki pochodzenia naturalnego o udowodnionym działaniu:
  1. destylat oleju słonecznikowego, cenne źródło niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, steroli i witaminy E: pobudza wytwarzanie fizjologicznych lipidów od wewnątrz dzięki Aktywnej Relipidacji, łagodzi podrażnienia hamując wydzielanie czynników zapalnych odpowiedzialnych za powstawanie rumienia i świądu
  2. Wosk carnauba tworzy rodzaj bariery na powierzchni naskórka chroniąc skórę przed wnikaniem drażniących czynników zewnętrznych.
  3. Olej z nasion śliwy domowej dostarcza skórze niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 3 i Omega 6 o właściwościach odbudowujących i regenerujących.
  4. Ceramid i skwalen uszczelniają barierę naskórkową, dzięki czemu zatrzymują wodę i poprawiają nawilżenie skóry.
     

 

Stosowanie:
Nakładać 2 razy dziennie na umytą i osuszoną skórę twarzy i ciała zwracając szczególną uwagę na miejsca o dużym przesuszeniu. Delikatnie wmasować. Nie stosować na zmiany sączące. W celu kompleksowej pielęgnacji skóry atopowej poleca się stosowanie pozostałych produktów z gamy Stelatopia.